Pulsujące bóle w nadbrzuszu

Witam,od pewnego czasu odczuwam lekkie pulsujące bóle w nadbrzuszu z lewej strony,dodam że bóle występują również w innych częściach brzucha i nadbrzusza,czy to może być trzustka?i jakie pierwsze objawy daje chora trzustka?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzięć. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego .