Refluks z nadżerkami, ropień nad odbytem, ból kończyn i zmiany skórne na przedramieniu a związek z nerwicą lękową

Leczę się na nerwice lekowa. Paroxetina i diazepam i terapia behawioralno-poznawcza Mam refluks z nadzerkami i przepuklina na przewodzie. Jest w miarę. Męczy mnie jednak ropień czyrak czy jak to nazwać nad odbytem. Boli prawa noga i ręka jakby od żył. Drętwieją. Pojawiają się bąble na prawym przedramieniu na zyle. Jaki to ma związek z moja nerwicą? Czy Wogole ma? Nie boje się. A jednak i noga dręczy. Ból także w kolanie i kostce. Co robić?

Brak bezpośredniego związku z nerwicą, ewentualnie stan psychiczny może predysponować do takich zmian skórnych, nigdy natomiast nie jest ich bezpośrednią przyczyną. Konieczna pilna konsultacja z dermatologiczna.