Rekonstrukcja ACL a waga

Witam .jestem po rekonstrukcji acl . Od 13 lutego (termin operacji) do 15 czerwca nie robiłem nic i przytyłem. Od 15 czerwca do dzisiaj codziennie miałem 1 lub 2 treningi , drastycznie ograniczyłem węglowodany i jadłem około 1500 kalorii dziennie . Przez ten czas schudłem 8 kilo !! Jak teraz odżywiać się by waga znowu nie wzrosła ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udac się do dietetyka, aby ustalił dla Pana dietę.
Poza tym prosze dbac o regularny ruch, wysiłek, odżywiać się poprostu zdrowo, jeść regularie 5 posiłków, nie objadac się, nie jeść słodyczy, nie przesadzać z owocami, jeść produkty mało przetworzone, ciemny chleb, makaron, ryż...

Witam proponowałbym udać się do dietetyka który na podstawie wywiadu żywieniowo-zdrowotnego ułoży indywidualny jadłospis.;pozdrawiam