Relacje z matką a wspomnienia o przemocy domowej

Witam! Mam 33 lata. W wieku 27 lat zaczęły mnie zadręczać wspomnienia z okresu od 11 do 17 lat. A konkretnie momenty kiedy moja mama mnie starała się wychowywać, czyli bić za przewinienia moje i nie wykonywanie tego co mi kazała. Najbardziej boli to że za każdym razem przed biciem, zmuszała mnie żebym się rozebrała do naga. Miała przekonanie że im bardziej odczuje ból tym bardzie będę grzeczniejsza ... Czuję że rośnie we mnie gniew ...a jednocześnie boję się ją krzywdzić. Co robić?

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z konsultacji u psychologa lub psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.