Rezygnacja z antykoncepcji hormonalnej a ryzyko ciąży

Witam! Chciałam po krótce opisac swoją sytuację. Kochałam się z partnerem do końca w dzień 1 dnia odstawienia(przerwa 4dniowa) i 5 dnia już w trakcie krwawienia- nie wziełam kolejnego opakowania. Czy jest szansa ,że zaszłam w ciąże? Czy wtedy krwawienie od razu by ustało?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety zawsze istnieje możliwość, że zaszła Pani w ciążę. Proszę wykonać test ciążowy i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa. Pozdrawiam.