Rozdrażnienie u 26-latka a odpowiednie działania

Ostatnio jestem bardzo rozdrażniony. Bardzo dużo spraw zdarzeń i rzeczy wokół mnie denerwuje. Łatwo wybucham i jestem nie do zniesienia. Szczególnie podczas jazdy samochodem gdy widze dziwne zachowania innych kierowcow badz gdy stoję w korku. jest to dla mnie uciążliwe gdyż mam przez to sporo problemow w pracy i w domu. proszę o porady jak sobie z tym radzić?

Witam,

Proszę udać się do psychologa, psychoterapeuty, który pomoże Panu zrozumieć obecną sytuację, dotrzeć do źródła problemów oraz nauczy Pana jak w inny sposób radzić sobie z trudnościami. Odpowiednią pomoc uzyska Pan w Poradni Zdrowia Psychicznego w ramach NFZ lub w gabinecie prywatnym.

Rozdrażnienie może być sygnałem nadmiaru obciążeń i stresu psychicznego. Jest to także ważny sygnał dotyczący zaniedbywania pewnych potrzeb (np odpoczynku). W takich sytuacjach warto zastanowić się nad możliwymi zmianami, prowadzeniem zdrowszego (w sensie psychicznym) trybu życia, ponownego przewartościowania priorytetów itp. Można to zrobić samemu lub z pomocą specjalisty- psychologa lub coacha.

Witam
Nie wiemy ,co jest przyczyną rozdraznienia,ale obecnie prawdopodobnie przenosi Pan złe emocje na inny grunt,nie mający nic wspólnego z ich żródłem,więc proponuję wizytę u psychoterapeuty,który pomoże panu w zidentyfikowaniu go i rozładowaniu emocji w bezpieczny sposób.
Pozdrawiam i proszę nie czekać.