Różnice pomiędzy siemieniem lnianym innych firm

Witam .Czy jest jakas roznica miedzi Siemie Lniane budwigowe złociste i chciałabym się zapytać czym różni się od Nasiona Lnu ,zioło pojedyncze ?

Witam. Olej lniany budwigowy jest wartościowym olejem, który warto profilaktycznie wprowadzić do swojej diety. Aby był on jak najbardziej wartościowy musi spełniać pewne kryteria, np. ciemna butelka (ochrona przed światłem), przechowywanie w lodówce (w sklepie ze zdrową żywnością, w aptece należy szukać go w lodówce), data ważności max pół roku, po otwarciu warto zużyć go w ciągu 3-4tyg. później cenne kwasy tłuszczowe mogą się utlenić, powinien być dodawany do potrawy na zimno, ponieważ wysoka temperatura również pozbawia tego co w nim najcenniejsze. Dr Budwig była nominowana do nagrody Nobla za badania nad tłuszczami, lnem, więc to są to rzeczy podparte badaniami i nie to byle jakimi. Dla celów profilaktycznych warto pić 1-2 łyżki dziennie (np. do surówki, zupy).