Różowe plamy na papierze toaletowym po oddaniu moczu dwa dni po miesiączce

Witam jestem dwa dni po miesiączce i jak dzisiaj oddawałam mocz to na papierZe przy wycieraniu byly plamy rozowe nigdy wcZeśniej tak nie miałam sikam czystym moczem tylko jak wycieralam to byly takie jasne plamy niby czerwone bardzo jasne ale wygladaly jak jasny blady róż nic mnie nie boli nie mam zadnych innych objawów od czego to może byc i bylo tych plam kulka za kazdym razem jak wytarlam to one sie pojawiały na papierze

Szanowna Pani!

Najprawdopodobniej jest to końcówka miesiączki.Jeżeli te objawy nie ustąpią w ciągu 2 dni, należy wykonać badania-badanie moczu oraz wizyta u ginekologa.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka