Rozpoczęcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych od nowego miesiąca

Witam Jeżeli chcę zacząć przyjmować tabletki antykoncepcyjne od nowego miesiąca i mam je zacząć brać w pierwszym dniu miesiączki. A chciałabym je brać codziennie o godzinie 12.00 a miesiączkę dostanę wieczorem to powinnam zaczekać do następnego dnia i zacząć brać tabletki od godziny 12.00 czy wziąć tabletkę wieczorem a następne tabletki brać już o tej godzinie 12.00?

Szanowna Pani!

Proszę pierwszą tabletkę wziąć wieczorem , kolejne zaś od następnego dnia o godz 12 tej.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka