Krwawienie przez 11 dni po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Zaczęłam zażywać tabletki antykoncepcyjne przepisane przez ginekologa. Zazyłam je pierwszego dnia miesiaczki, zgodnie z zaleceniami. Biorę tabletki już 11 dni, a krwawienie nadal wystepuje. Czy jest to niepokojący obiaw i powinnam zaprzestać brać tabletki?

Szanowna Pani!

Przy pierwszym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych przez cały miesiąc może występowac niewielkie krwawienie-zatem proszę się nie martwić i kontynuować tabletki.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka