Rozpoznany ogniskowy rozrost guzkowy

mam rozpoznany ogniskowy rozrost guzkowy...jestem pod kontrola pracowni usg ale lekarz po ogladnieciu mojej plyty z tk stwierdzil ze miejsce jest nie operacyjne..jak mam to rozumiec? ze umieram? prosze o odp na 25 dopiero mam wizyte u hepatologa..a nie ukrywam ze martwie sie

FNH jest zmianą łagodną i się od tego nie umiera! Prawie nigdy nie operuje się takich zmian, więc miejsce nie ma większego znaczenia. Zwykle obserwuje się zmianę. Miejsce nieoperacyjne oznacza jedynie, że jest to trudna okolica do operacji, ale tej w przypadku rozrostu nie ma co rozważać.