Rwanie po prawej stronie brzucha

Witam mam takie pytanie mam dziwne uczucie ze po prawej stronie tam gdzie wątroba to tuż pod nia mam takie dziwne rwanie jakby mnie coś łapało tak szarpało na sekunde i puszczało ...alkoholu nie spożywam tzn pije same piwa ale tak dwa razy w miesiacu...narkotyki nie biore...jak patrze sie na mój brzuch to tak jakbym miał prawą strone wieksza...co to moze byc???

Milena Lubowicz

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, gdyż w opisanym przypadku warto było by zrobić usg jamy brzusznej oraz ALT, ASP, żeby ocenić wątrobę. Dolegliwości te mogą być spowodowane drobną sprawą np. niestrawnością, ale lepiej sprawdzić funkcje wątroby.
Pozdrawiam