Ryzyko ciąży po stosunku z zastosowaniem globulki Patentex

Witam... Mam nieregularne miesiączki co 28, 31 dni. Ostatnią miałam 08.01 sex uprawiałam 19.01 tylko z globulka patentex oval n. Zastosowałam według ulotki i partner doszedł we mnie... Czy mogę być w ciąży? Sex nie trwał więcej niż godz a globulka była 15 min przed rozpoczęciem. Po 6 godz lekko się wymylam. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek odbywał się w okresie dni płodnych. Zastosowanie wspomnianego środka z pewnością znacznie redukuje szansę na ciążę, jednak nie mogę jej wykluczyć.