Ryzyko ciąży po drugim stosunku bez prezerwatywy

Dzień dobry, mam takie pytanie: 2 dni temu współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, tzn na początku uprawialiśmy seks oralny i wtedy doszło do wytrysku, partner potem oddał mocz i umył się a po ok 30 min współżyliśmy bez zabezpieczenia. Prawdopodobnie miałam wtedy dni płodne. I chodzi mi o to, czy po poprzednim wytrysku mogły zostać plemniki i mogło dojść do zapłodnienia?? oczywiście partner wyszedł przed wytryskiem. Miesiączki mam zazwyczaj co 31 dni.Proszę o szybką odpowiedź.

Witam. Stosunek przerywany nie jest skuteczna metoda antykoncepcyjna w zwiazku z czym jak najbardziej moglo dojsc do zaplodnienia.