Ryzyko ciąży podczas zbliżenia w 4 dniu po zakończeniu miesiączki

niecałe 2 tyg temu zadałam takie pytanie "Czy jeżeli na rękach partnera (chyba) zostało odrobine spermy, bo miał ją na brzuchu i wytarł chusteczką, nie pamięta czy w międzyczasie mył ręce... a po jakiś 30 minutach wprowadził te palce do pochwy to istnieje ryzyko, że plemniki przeżyły i jestem w ciąży" w odpowiedzi uzyskałam , że prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo minimalne. Jednak dalej nie mam pewności, po prostu się boję. dodam, że zdarzenie miało miejsce ok 4 dni po zakończeniu krwawienia.

Milena Lubowicz

Odpowiedź nadal jest taka sama, natomiast jeżeli ma Pani cały czas wątpliwość, to proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam