Ryzyko ciąży w wyniku seksu podczas miesiączki

Czy można zajść w ciążę uprawiając seks w trakcie miesiączki. Kochałam się ze swoim partnerem w przedostatni dzień miesiączki. Nie doszło do wytrysku w środku. Moje cykle są nieregularne i trwają od 40 do nawet 70 dni. Nigdy nie były krótsze niż 30 dni. Proszę o odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Z powodu tego, iż Pani cykle są nieregularne trudno określić dni płodne tym samym istnieje ryzyko ciąży.