Ryzyko nowotworu po tomografiach komputerowych głowy

Niestety w ciągu 4-5lat miałam wykonaną aż 5 razy tomografię komputerową głowy. Panicznie boję się teraz, że zaowocuje to nowotworem. Jak duże jest ryzyko? Czy coś mogę teraz zrobić? Po jakim czasie od tych badań można zachorować?

Najważniejsze to nie bać sie na zapas. Warto skonsultować się z Psychiatrą. porozmawiać z psychologiem, z bliskimi
Może ma Pani zaburzenia nerwicowe??
TK 5 razy ? z jakiego powodu w tak młodym wieku??
Mam nadzieję, że nie bedzie żadnych powikłąń, ale nie jest to obojętne dla zdrowia
Pozdrawiam