Ryzyko zajścia w ciążę przy współżyciu oralnym

Witam.Dnia 21-22 grudnia uprawiałem seks oralny.Moja kobieta ma przeważnie regularne miesiączki w dniach 25,26,27 w te dni dostaje okresu.krwawienie trwa jakies 4-5 dni.Sprawdzilem,ze w te dni nie miala dni plodnych.Zaznaczam,ze doszedlem w jej ustach.Po czym poszla wyplukac kilkakrotnie jame ustną.Pózniej mnie calowala a ja nawilzylem swoje palce swoją śliną i jej włozyłem palce do pochwy.Oczywiscie wczesniej je umyłem i wytarlem.Moje pytanie więc brzmi czy mogła zajsc w jakiś sposob w ciąże

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. W opisanym przypadku nie ma możliwości ciąży.

Skoro macie Państwo wątpliwości, to nie ma co prowadzić teoretycznych spekulacji, tylko zrobić stosowne testy.
Była jednak penetracja manualna i wytrysk w czasie spotkania.
Pozdrawiam. JW