Stosunek oralny a ryzyko ciąży

witam mam pytanie uprawiałam sex z chłopakiem i gdy dochodziło do wytrysku spuscił mi sie do buzi jeszcze przez chwile go miałam w buzi odczekalismy moze jakies 30 minut i zowu doszło do penetracji czy moge zajsc w ciaze?

Penis nie jest "jednonabojowy", zdolnośc prokreacyjna jest zachowana w następnych zbliżeniach, nadal jest nasienie, choć coraz mniej...
Ale wystarcza do zapłodnienia niewiele.
Pozdrawiam. JW