Nasienie na członku a ryzyko ciąży

Witam, mam problem, który trapi mnie od dwóch dni. Jestem kobietą, mam 19 lat, jestem w pełni zdrowa. Dwa dni temu uprawiałam seks ze swoim chłopakiem, lecz zmartwiła mnie pewna sytuacja. Za pierwszym razem tego dnia użyliśmy prezerwatywy. Po zużyciu i zdjęciu jej chłopak po prostu wsunął członka do pochwy, po czym go wysunął. Biorąc pod uwagę wcześniejszy wytrysk, mimo, że z prezerwatywą, czy jest możliwość, aby na członku pozostało nasienie, w wyniku czego czy może dojść do zapłodnienia?

Każde włożenie penisa do pochwy powinno być zabezpieczone, jeśli nie planuje się ciąży.
Nawet dokładne umycie penisa niewiele daje, nasienie znajduje się jeszcze w środku penisa i będzie wypływało...
Prezerwatywy sa bardzo tanie, po co się denerwować...
Pozdrawiam.