Pozostanie prezerwatywy w pochwie a ryzyko ciąży

Witam, dzisiaj rano kochałam się ze swoim chłopakiem. Gdy on wyjął " po wszystkim " penisa nie było na nim prezerwatywy. Okazało się, że została w środku. Szybko włożyłam palce ( nie była ona głęboko, zsunęła się najprowdopodobniej podczas wyjmowania ) i wyciągnęłam. Nasienie było w środku prezerwatywy.. jednak nie wiadomo na 100 % czy jakaś kropelka nie wypłynęła. Proszę o odpowiedź czy szansa na niechcianą ciążę ?

Prezerwatywę lepiej przytrzymać palcami przy wyjmowaniu penisa z pochwy.
Pozdrawiam. JW