Sapka, kolki, zatkany nos i refluks u niemowlęcia

Córeczka od 3 tyg życia cierpi na sapke, przechodzi również kolki, w ciągu dnia najbardziej z rana drze się przez godzinę, również wieczorem. Nos zatkany powoduje problemy z ssaniem i przełykaniem, czasem również jest zadyszana jakby ją coś bolało, ma również mniej lub bardziej nasilony refluks, bez ulewania, ale najwyraźniej ma moment przestraszenia i wówczas cos połyka. Bardzo mi zależy na rozwiazaniu tych problemów, czy może być to alergia pokarmowa, na mleko np? Karmienie mieszane.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.