Seks a przerwanie błony dziewiczej

Witam mam pyt czy jest możliwy sex bez przebicia blony dziwiczej?mialam kilku partnerow dopiero z ost dostałam krwawienia i cos peklo czy jest to możliwe?prosze o odp

Piotr Pilarski

Podczas przebicia błony nie musi dojść do krwawienia oraz nie tylko z powodu pęknięcia błony kobieta krwawi po współżyciu ale także z powodu otarć nabłonka pochwy.

Pozdrawiam.