Krew po pettingu - czy mogło dojść do przerwania błony dziewiczej?

Wczoraj mój chłopak pragnął bliskości ze mną. Podczas tzw. palcówki okazało się, że ma całe ręce we krwi. Czy jest to możliwe, że doszło do przebicia mojej błony? Dzisiaj przy załatwianiu potrzeby fizjologicznej strasznie boli mnie coś w środku. Krew również jest widoczna. Co mam zrobić? Do ginekologa tak bardzo boję się iść. Mam 18 lat.
18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

W sytuacji gdy błona dziewicza jest zachowana, poprzez wprowadzenie palców do pochwy mogło dojść do przerwania błony.

Ból i krwawienie w tej sytuacji pojawiają się bardzo często.
Jeżeli jednak krwawienie i ból będą się utrzymywać, zalecam wizytę u ginekologa, zwłaszcza że jest Pani młodą kobietą, która rozpoczyna życie seksualne.

Pozdrawiam!