Seks bez zabezpieczenia w pierwszym dniu po miesiączce

Witam! Mam pewien problem.. otóż chodzi o to, że w dzień po miesiączce kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Moje miesiączki są bardzo nieregularne, ale przez ostatnie 3 miesiące pojawiały się co równe 28 dni.. od 1,5 tygodnia bardoz źlę się czułam byłam ospała, silne zaparcia, przez ostatni tydzień ćmił mnie ból podbrzusza jak na okres, ale tak podejrzanie dziwnie, dwa dni temu zmierzyłam temparaturę i wynosiła 37,2 stopnia. P.S Nie doszło do wytrysku. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wykonania przez Panią testu ciążowego, niestety nie można ze 100% pewnością wykluczyć, że nie może być Pani w ciąży. Pozdrawiam