Senność w ciągu dnia u 29-latka

Nasila mi sie pewien problem w ciagu dnia o losowych godzinach, mianowicie nagle robie sie śpiący, otumaniony, oczy mi lzawia i/lub robia sie zakrwione, towarzyszy mi tez czesto goraco w ciagu dnia, nadmiernie sie poce bezwonnie i ciezko mi sie wychlodzic. Towarzysza mi czesto wzdecia i biegunki, mam tez jakby uczulenie kolo pachy na ramieniu i w zgieciach konczyn czesto, jakby rumien wedrujacy. Boje sie lekarzy i badań i pomyslalem ze tu zadam pytanie i moze dostane odpowiedz ktora mi pomoze i nie bede musial sie wybierac osobiscie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się do lekarza pierwszego kontaktu aby ten zlecił podstawowe badania. Pozdrawiam.