Silna nerwica lękowa a zażywanie leku Rudotel przez matkę w ciąży

Cierpie na silną nerwicę lękową wczoraj wystąpił u mnie taki atak ,że krzyczałam na cały dom wcześniej poczułam uderzenie gorąca a podczas lęku czułam chłód na nogach mam swędzące pikle ,które nie chcą się goić i jestem ogólnie osłabiona .Mam takie pytanie moja mama zażywała w ciąży ze mną rudotel ,bo miała również lęki to było po czarnobylu czy w jakiś sposób miało to znaczenie? na to ,że teraz jestem taka chora .Nie wychodzę nigdzie z domu takie mam lęki mam 25 lat

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza