Nerwica lękowa a fazy księżyca

przez no morze dwa miesięcy było dobrze nie licząc napięcia mieszacze dostałam a moje lęki się nasiliły czy to morze być wpływ księżyca w czoraj moim wypiłam 2 litry wody cierpię nasilą nerwice lękową bo jak byłam to przez przypadek napiłam się płynu do pukania ust i straszenia bolał rządek i wymiotowałam czytałam że księżyc w na samopoczucie na niektórych dobrze dla niektórych dobrze ulowa organizmu składa się z wody czy te dzisiejsze lęki do rzeczywiście paskudny ? proszą odpisać w cingu 24

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza