Silny ból nad lewym łukiem brwiowym a problem z zatokami

Witam! Mam do Państwa pytanie.Od 4 dni męczy mnie silny ból nad lewym łukiem brwiowym,ból pulsuje i podczas ucisku oraz pochylania się bardzo boli.Dodam ,że cierpię na zatoki ale nie rozumie dlaczego ból jest tylko po jednej stronie.Tabletki nie rozwiązują problemu.Nigdy wcześniej takiego bólu nie doznałem .Za wszelkie informacje będę Państwu bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Być może jest to zapalenie tkanki podskórnej lub zapalenie tętnicy skroniowej. Najlepiej skonsultować ten stan z lekarzem.