Silny ból w okolicy jajników w trakcie wypróżniania i dolegliwości jelitowe od 4. lat

Witam, od 4 lat cierpię na dolegliwości jelitowe, miałam robioną kolanoskopie, która nic nie wykazała. Lekarze stwierdzili zesp. jel. draż. Od roku biorę Deuspatalin Retard. Od kilku miesięcy pojawił się OKROPNY ból w okolicy jajników w trakcie wypróżniania się, jest to bardzo silny skurcz, zaraz zalewam się potem, drętwieją mi stopy i dłonie, jest mi okropnie słabo. Mam wrażenie jakbym rodziła, a nie się wypróżniała. Ból ustaje 20 minut po wypróżnieniu. Błagam o pomoc! Mam dietę bezglut.

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się również z istnieniem pewnych stanów zapalnych i patologii narządów rodnych. Sugeruję konsultację z ginekologiem i wykonanie usg przezpochwowego.