Siniak i wystające bolesne zgrubienie na plecach

witam Chciałabym się dowiedzieć co mi może być. Ostatnio byłam ze znajomymi na gokartach raz wpadłam w opon. ogólnie nic takiego żadnych siniaków z wyjątkiem pleców. Dzień po gokartach zauważyłam ze na plecach mam siniaka i koło kręgosłupa(odcinek piersiowy) wystaje mi mała kulka która bardzo boli. Dodam jeszcze nie mam żadnych problemów z wykonywaniem ruchów jedynie jak się położę lub dotknę to boli Co to może być? jak złagodzić ból?

Milena Lubowicz

Prawdopodobnie to efekt urazu. Proponuję okłady z altacetu, powinna być stopniowa poprawa.
Pozdrawiam