Skąd mruczenie przez sen u noworodka?

Witam. Mój synek ma 4 tygodnie.Urodzony przez CC.Od dwóch dni oddaje dziwne odgłosy jakby burczał czy mruczał. Czasami głośno.Sypia normalnie w nocy .Czasami też przez sen burczy.Gorączki nie ma .Ma rzadką kupkę .Karmię to piersią.Nie ma zaparć. Chciałabym wiedzieć co to może być że tak burczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć