Skurcze mięśni, ból pleców oraz brzucha

Witam serdecznie ostatnio towarzysz mi duzo stresu I bolu. Skurcze miesni plecow okolice nerek I brzuch lub podbrzusz. Spozniajacy s I e caly czas okres. Odruchy wymiotne. Mialam okres ale dziwny czasem z bolem czasem bez. Podczas skurczow nie moge ustac na prawa noge. Goracy prysznic I paracetamol 500mg pomaga na chwile co to moze byc? Wczesniej mialam operacje wyrostka jakies 3 lata temu. Moj brzuc jest wybrzuszony. Jak sie poloze na bok czuje ze cos jest w okol.jajnikow

Witam! W opisanej sytuacji przede wszystkim należy wykluczyć ciążę. Objawy mogą również wiązać się z istnieniem stanów zapalnych jajników bądź jelit. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.

Witam

Objawy jakie pani opisuje kwalifikują się do zdiagnozowania u ginekologa. Proszę nie zwlekać , szybka diagnoza pozwoli na zmniejszenie stresu związanego z lękiem i wdrożenie odpowiedniego postępowania . Pozdrawiam