Smutek, rozdrażnienie, nerwowość, myśli samobójcze i brak prawdziwych przyjaciół

Witam. Mam problem z którym nie potrafie sobie poradzic od dluzszego czasu :( a mianowicie, jestem smutna, rozdrażniona, bardzo nerwowa, zła na samą siebie, mam myśli samobójcze, często płaczę, nie potrafię sobie radzić a nie mam na kogo liczyć :( nie akceptuje samej siebie. Nie chce by tak było. Nie mam przyjaciół takich prawdziwych, koleżanki mam, ale takie fałszywe.. sama nie wiem co już robić, straciłam najlepszą przyjaciółkę 2 lata temu ;( ona ma teraz inne koleżanki,ode mnie się odwróciła!

Szanowna Pani,

opisywane objawy sugerują depresyjne podłoże Pani dolegliwości. Ze względu na Pani młody wiek radziłabym zająć się sferą własnej psychiki aby poprawić komfort własnego życia, gdyż w tym wieku odpowiednio wczesna interwencja specjalisty daje bardzo dobre rezultaty.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk

Witam
Proszę rozważyć możliwość skorzystania z wizyty u psychologa. Psycholog po dokładnej rozmowie będzie mógł postawić diagnozę dotyczącą przyczyn Pani złego stanu, zaproponuje też najbardziej odpowiednią dla Pani pomoc.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak