Spóźnianie okresu i zmiany skórne na mniejszej wardze sromowej

Witam, mam pytanie. Od tygodnia spóźnia mi się okres. Jestem dziewicą więc ciąża nie wchodzi w grę. Zauważyłam też kilkanaście krostek wypełnionych płynem na mniejszej wardze sromowej. Zastanawiam się co mi jest i kiedy powinnam udać się do lekarza. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się dolekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzieć.