Spuchnięcie pochwy od czasu ostatniej miesiączki

Mam spuchnięta pochwę od ostatniej miesiączki gdy używałam tamponów (tylko że zawsze ich używam) teraz produkuje bardzo dużo śluzu przezroczystego jest to bardzo odczuwalne podczas stosunku. Co to może oznaczać dodam jeszcze że ostatnio mam też problemy z nerką czy możliwe że to od tego ??

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisywane przez Panią objawy wskazują na możliwość występowania infekcji narządów rozrodczych. Sugeruję zatem niezwłocznie udać się na wizytę do ginekologa, który Panią zbada i odpowiednio pokieruje leczeniem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji dróg rodnych. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem ginekologiem, który potwierdzi diagnozę i rozpocznie leczenie.