Stan po usunięciu mięśniaka podśluzówkowego a wskazania do cesarskiego cięcia

Witam! W lipcu miałam usuwanego mięśniaka podśluzówkowego drogą brzuszną. Czy taka operacja kwalifikuje do cesarskiego cięcia? Dodam, że jeszcze nie rodziłam. Z góry dziękuje za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od badania lekarskiego oraz grubości blizny. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.