Stan po wyleczeniu nowotworu gardła a problemy z grzybicą i wydzielina w gardle

Witam w młodości miałem nowotwór gardła , dokładnie nie wiem co to było leczylem sie w CZD w Warszawie , przeszedlem chemioterpie , jestem juz ponad 10 lat po leczeniu na ostatnim spotkaniu w W-wie lekarz powiedział ,że po takim czasie rak się nie nawróci . Teraz mam 25 lat i zaczynam mieć problemy , pierw okazało się , że mam grzybice sóp , pozniej zauwazylem tez grzyba na penisie , i od 2 lat mam problem z zatkanym nosem , ciagle wydzielina splywa mi po gardle , po przełknięciu jest nadal.Help

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zakażenia grzybicze stóp i penisa nie są związane z chorobą nowotworową w przeszłości.