Stan po wylewie i krew z odbytu

Dzien dobry ,mam pytanie ,mam 44 lata jestem po wylewie ,nieraz mnie nie pokoji taki obiawy ,załatwiam sie z krwią i to nieraz obficie ,to sie zdarza raz w tygodniu ,poprzedza to bul brzucha co to moze byc dziekuje za uwagę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Zależy też czy jest to bardziej czerwona czy bardziej ciemna krew. Być może krwawienie występuje z żylaków odbytu a równie dobrze może występować z innych części układu pokarmowego. Proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego.