Starania o ciążę a karmienie piersią

Witam, mam 7msc synka i chcielibyśmy z mężem postarać się o drugie maleństwo. Karmie piersią w dalszym ciągu, przyjmowałam przez prawie 6msc po porodzie DESSETTE MONO, od dłuższego czasu jednak nie przyjmuje ich żeby zajść w ciąże jednak do tej pory nie wystąpiła miesiączka, test ciążowy również ujemny. Próbuje odstawić również synka od piersi, żeby zwiększyć szanse na zapłodnienie... co jeszcze mogłabym zrobić aby zajść w ciąże?? Dziękuje za odpowiedź :)

Witam.
Najprawdopodobniej utrzymuje się u Pani tzw.niepłodność laktacyjna. Aby ten stan się zmienił, należy odstawić dziecko od piersi i zaczekać, aż organizm ponownie podejmie funkcję rozrodczą. W razie niepokoju proszę udać się na konsultację ginekologiczną.
Pozdrawiam