Starania o ciążę - zabiegi laserowe na kręgosłup

Czy podczas stosowania przez mężczyznę zabiegów laserowych na górną część kręgosłupa (10 zabiegów) można starać się o ciążę? Czy należy odczekać jakiś czas po zabiegach? Jak długo? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Witam serdeczecznie!

Laseroterapia jest jedną z form kinezyterapii, opierającej się na reakcjach fotobiochemicznych zachodzących w wyniku absorbcji energii promieniowania elektromagnetycznego.

Promienie elektromagnetycznego docierają do 6 cm wgłąb ciała. Należy jednak podkreślić, że jest to forma leczenia miejscowego, dlatego też zabiegi wykonywane w górnych partiach kręgosłupa nie wymagają zaprzestania prób poczęcia.

Pozdrawiam.