Stłuszczenie zatoki węzłowej w wyniku USG

Witam serdecznie! Co oznacza w badaniu USG węzłów chłonnych pachowych: zatoka węzłowa w znacznej części stłuszczona, unaczynienie zatokowe, warstwa korowa miejscami do 3,4 mm.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji o pacjencie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.