Stosowanie Angiletta celem przesunięcia terminu okresu

Chciałabym przesunąć sobie okres. W sumie to prawie konieczność ( ważny wyjazd a ja fatalnie się czuje podczas oraz przed okresem) Ginekolog przepisała mi tabletki Angiletta do tego celu i powiedziała że raz na jaaaakiś czas mogę zastosować taką metodę od 14 dnia cyklu przez 5 dni po 1 tabletce i że jest to bezpeczne. Moje pytanie brzmi: Czy mogę tę metodę zastosować w tym miesiącu oraz w następnym? ( Tylko wtedy moja miesiączka wystąpi wystarczająco wczesniej).

Aleksander Ropielewski

Odradzam takie postępowanie jednak nie stanowi ono zagrożenia dla zdrowia. Może natomiast rozregulować na dłuższy czas ukłąd hormonalny regulujący miesiączkowanie.