Stosowanie Dicopeg Junior u dziecka

Podaję mojej 3-letniej córce Dicopeg Junior od 1,5 miesiąca, czy mogę go stosować długotrwale?Córka ma silne opory psychiczne przed opróżnianiem się a tylko Dicopeg jej pomaga, diety też przestrzegam, córa dużo pije i jest bardzo ruchliwa,podczas 5-dniowej przerwy w podawaniu preparatu czwartego dnia znów pojawiały się problemy.Jak długo mogę stosować Dicopeg Junior-uwzględniając przerwy 3-5dniowe po podaniu 28saszetek.Dziękuję.

Nie przyzwyczajałabym organizmu dziecka do takich wspomagaczy. To raczej pomoc w trudnych sytuacjach, a nie rozwiązanie problemu dziecka. Czy próbowała Pani podawać dziecku śliwki suszone (nawet 5 dziennie)? Najlepiej je namoczyć w przegotowanej wodzie przez kilka godzin, apotem wodę wypić, a śliwki zjeść. Pozdrawiam.