Stosowanie leków na dojrzewanie a prawdopodobieństwo ciąży

Ja mam pytanie Czy jeśli biorę leki na dojrzewanie bo miałam operacje góza przysadki i nie dojrzewam tak jak moje koleżanki. Czy będę mogła być w ciąży i ile procent jest to pewne.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych, dość lakonicznych informacji odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję porozmawiać o tym problemie ze specjalistą endokrynologiem, który prowadzi Pani leczenie.