Stosowanie leków przy chorobie psychicznej CHAD

Witam.Jako nastolatek zachorowałem na cieżką chorobę psychiczną CHAD.Od początku zachorowania na złośliwy przebieg mieszany.Przechodzę z jednego epizodu w drugi mając nie rzadzko epizody mieszane.Wiem że powinienem się leczyć jednak na chad leki są ciężkie.Normotymiki i neuroleptyki poważnie upośledzają aktywność...Są to leki mające ogromne skutki uboczne i po nich już się nie ukryję nic.Mając stany mieszane potrzebuję kombinacji wielu psychotropów.Tak czy siak jest żle.Nie chcę żyć.

Ważne, aby był Pan pod opieką lekarza psychiatry i zaufał jego zaleceniom dotyczącym stosowania leków. Może Pan porozmawiać z lekarzem o swoich obawach.

Pozdrawiam serdecznie