Stosowanie pigułek antykoncepcyjnych a planowanie ciąży

Witam. W końcu zdecydowaliśmy się z mężem na drugie dziecko- Yesss ,-dlatego chciałam spytać czy powinnam dokończyć moje tabletki antykoncepcyjne femodene (zostało mi tylko 6 dni) czy mogę przestać od razu? Chciałam jeszcze spytać czy jest jakiś sposób na dziewczynkę? Mam chłopca wiec fajnie było by mieć parkę. Wiem , że najważniejsze żeby było zdrowe i na tym mi najbardziej zależy i drugiego chłopca tez będę kochać ponad wszystko ale marzyła mi się porostu córeczka. .? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję dokończyć opakowanie. co do dziewczynki teoretycznie stosunek 2 - 3 dni przed owulacją powinno dać w rezultacie dziewczynke ale pewnosci na 100 % nie ma