Stosowanie zabiegu z wykorzystaniem lasera po wyleczeniu epilepsji

Witam. W wieku 4 lat zachorowałam na epilepsję (ze stresu). Wyleczyłam się całkowicie w wieku 14 lat. Chciałabym poddać się zabiegowi laserowemu w gabinecie, gdzie ta choroba jest przeciwwskazaniem. Czy przy wyleczeniu się z niej, jest możliwy nawrót poprzez działanie lasera na mój organizm (na skórę)?

Przebyta choroba w wywiadzie nie stanowi p/wskazania,a zabieg laserowy nie stanowi ryzyka wystąpienia ponownie napadów padaczkowych.

Pozdrawiam