Stosowanie zastrzyków przy anginie

witam,mam 22 lata i od 5 dni choruje na angine,leże w łózku codziennie ,tylko ze dwa razy dziennie musze wychodzic na zastrzyk d przychodni,na przystanek mam blisko w tą i spowrotem,ubieram sie cieplo,odrazu po zastrzyku leże i sie wygrzewam,czy wobec tego ze wychodze na chwile na dwór groża mi powikłania??? dodam ze dopiero dzisiaj nie mam gorączki,oczywiscie zanim wychodzilam to ja zbijałam.zastrzyków narazie wzielam 4

Witaj!

Dlaczego stosujesz leczenie dożylne?

W przypadku silnego bólu gardła i trudności w połykaniu można stosować antybiotyki rozpuszczalne.

Nie wygrzewaj się za bardzo, to raczej Ci nie pomoże. W przypadku gorączki chodzi o schładzanie organizmu a nie wygrzewanie.