Stosunek dzień po miesiączce a ryzyko ciąży

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość, że mogłam zajść w ciążę. Miesiączkę miałam 8 lutego i trwała do 13 lutego do stosunku doszło 14 lutego i wytrysku do środka. Nie wiem czy to ma znaczenie ale w grudniu miałam 14 miesiączkę i trwała do 20.12 a w styczniu 13 i trwała do 19 stycznia stycznia. Dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży. Teoretycznie ciąża może powstać każdego dnia cyklu miesiączkowego.